Jauno juristu karjeras diena 2017 ir ELSA Latvia organizēts pasākums visu līmeņu tiesību zinātņu studentiem. Tā uzdevums ļaut tiesību zinātņu studentiem no visas Latvijas vienu dienu pavadīt kopā ar profesionāļiem jurisprudences jomā.

Pasākuma mērķis ir veicināt studentu izpratni par karjeras iespējām Latvijā, juridisko profesiju praktijaskajiem aspektiem, juridisko profesiju pārstāvju ikdienas pienākumiem, prasībām amatu ieņemšanai, kā ari uzņemošo iestāžu lomu tiesiskuma nodrošināšanā. ELSA Latvia priecājas, ka Jauno juristu karjeras diena ir piesaistījusi studentu uzmanību Latvijas reģionos, iesaistot arī reģionalajās augstskolās un to filiālēs studējošos studentus.

Šogad Jauno juristu karjeras diena notiks 20.aprīlī 9 Latvijas pilsētās, paverot iespēju uzņemt ap 150 studentu. Gatavību uzņemt studentus Jauno juristu karjeras dienas ietvaros ir izteikušas tiesas un  prokuratūras Rīgā un ārpus tās, zvērinātu advokātu biroji, valsts pārvaldes iestādes u.c.

ELSA Latvia aicina studentus piedalīties Jauno juristu karjeras dienā un cer, ka šis pasākums noderēs studentu redzesloka paplašināšanai, lai gūtu ieskatu, kādas karjeras iespējas paver juridiskā izsglītība un iespējams palīdzēs satikt nākamos darba devējus.

Pieteikšanās Jauno juristu karjeras dienai notiks no 3.līdz 14.aprīlim.

 

Ja Tev rodas jautājumi par Jauno juristu karjeras dienu, raksti mums: karjerasdiena.elsa@gmail.com

Advertisements